Angina? Grypa? Nie dziękuję! Silver MAX nasz No 1 !


Przyszła jesień, fala przeziębień… Tak ale nie dla nas 🙂  Z resztą nie tylko o tym. Mianowicie, chcielibyśmy się podzielić z Wami swoim doświadczeniem naszego absolutnego hitu, numerem 1 z suplementów firmy Coral Club, czyli – Srebro Koloidalne.  Co to jest srebro koloidalne? Są to mikrocząsteczki srebra, zawieszone w wodzie demineralizowanej. Srebro nie ma smaku i nie jest toksyczne.  Jeden z najbardziej uniwersalnych suplementów przeciwbakteryjnych o szerokim spektrum działania. Jest on skuteczny przeciwko setkom patogenów chorób zakaźnych, podczas gdy dobrze znane antybiotyki są aktywne tylko w 5-10 rodzajów bakterii.

Wykorzystanie Silver Max sprzyja osiąganiu pozytywnych wyników przy anginie, różnych chorobach skóry, w tym liszajów, dermatozy, czyraczności, wyprysków różnych lokalizacji, skomplikowanych przez wtórne zakażenia, itp. Silver Max jest skutecznym narzędziem w praktyce okulistycznej, w szczególności przy zapaleniu spojówek, zapaleniu rogówki miąższowej, oparzeniach i urazach, itp. Silver Max może być stosowany w oparzeniach o różnym stopniu nasilenia, w tym na dużej części ciała. Zabija on bakterie, które powodują bardzo niebezpieczne powikłania po oparzeniach – Pseudomonas aeruginosa.

Należy zauważyć, że korzystanie z Silver Max nie powoduje skutków niepożądanych, a także w odróżnieniu od wielu produktów, które zawierają srebro, nie zmienia zabarwienia skóry. Ważną zaletą Silver Max jest to, że bakterie przy jego zastosowaniu nie rozwijają odpornych szczepów, jak to się często dzieje przy stosowaniu konwencjonalnych antybiotyków.

Codzienne przyjmowanie Silver Max może znacznie zmniejszyć ryzyko chorób zakaźnych i stać się potężnym narzędziem zapobiegawczych, zwłaszcza dla osób podatnych na chroniczne infekcje.

Silver Max to suplement diety wytworzony na bazie srebra koloidalnego, silnego naturalnego przeciwutleniacza. Srebro koloidalne zawarte w koncentracji 10 ppm oddziałuje na bakterie chorobotwórcze, ulega szybkiemu wydaleniu z organizmu, nie przyczynia się do pigmentacji powłok skórnych. Technologia produkcji roztworu koloidalnego powoduje całkowite rozpuszczenie cząsteczek srebra w wodzie i zapewnia wysoką jakość produktu.

Ja dodaję kilka kropel srebra do maseczki z gliny, dla wzmocnienia efektu-co działa bardzo kojąco na skórę, pomaga w walce z trądzikiem i innymi zaskórniakami.  Ponad to, co interesujące kilka kropel srebrnej wody można dodać do  owoców, warzyw, jagód, twarożku, drożdży i innych naturalnych składników. Srebrna woda wykazuje działanie odmładzające, redukujące podrażnienia, zabiega przesuszeniu i łuszczeniu się skóry, przyśpiesza regenerację komórek skóry. SILVER-MAX –posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciw pasożytnicze. Dzięki niemu już na zawsze zapomniałam co to ból gardła i nieszczęsna angina, na którą potrafiłam chorować przynajmniej dwa jak nie trzy razy w roku… Tak samo jeśli chodzi o stany grzybiczne, świąd – wystarczy zaaplikować sobie w podrażnione miejsce i  srebro zadziała od razu. Każda grypa, gorączka przechodzi jeśli tylko w miarę szybko napijemy się bądź kaskadowo doraźnie do ust zaaplikujemy srebro. W końcu grypa to nic innego jak wirus. Grypa – ostra choroba zakaźna układu oddechowego wywołana zakażeniem wirusem grypy. Grypa przenosi się pomiędzy ludźmi drogą kropelkową (np. podczas kichania), a największa ilość zachorowań występuje podczas sezonowych epidemii, powodując ostre objawy uniemożliwiające pracę osobom czynnym zawodowo. Epidemie grypy powodują znaczne koszty społeczne i niekiedy mają zasięg kontynentalny lub światowy, dlatego grypa wymaga globalnej koordynacji epidemiologicznej.

W większości przypadków zachorowanie na grypę powoduje obłożną chorobę, w części przypadków mogą występować powikłania i zdarzają się też przypadki śmierci, szczególnie u dzieci, osób starszych i obciążonych innymi, dodatkowymi poważnymi chorobami.

Dlaczego o tym piszemy? Miałam kiedyś bardzo ostrą grypę, dwa tygodnie w łóżku. Gorączka 40 stopni, ból głowy taki, że już byłam jedna noga na tamtym świecie… Lekarz mi zapisał antybiotyk, tylko po co? Na wirusa?! Nie przyjęłam tego – bo nie mam zwyczaju w ogóle brania antybiotyków ani innych chemikalii aptecznych.  Po tygodniu stosowania czosnku, soków malinowych cytryny z miodkiem itd. Niestety, nie udało mi się wyjść z choroby. W tedy odkryłam właśnie Silver Max, Coral mine, Paudarco i Wit C. Dawkowanie – w ostrych stanach grypy, średnio co 4 godziny 100ml srebra, 6 kapsułek Pau darco rozpuszczonych w ciepłej wodzie z miodem, ciepła szklanka Coral Mine + 2 kapsułki rozpuścić w wodzie Wit C. Już po jednej dawce temperatura mi zeszła. Teraz to mój niezbędnik. Grypa minęła, wróciłam do zdrowia. Tak zaczęła się moja podróż z Coral Club. Sama na sobie testuję produkty tej firmy – bo jakość jest dla mnie najważniejsza.

POZNAJ PRODUKTY CORAL CLUB INT.

Silver Max znacznie redukuje ryzyko zapadalności na choroby infekcyjne i osiąga pozytywne wyniki w:

  • dolegliwościach dróg oddechowych;
  • dolegliwościach skórnych;
  • dolegliwościach układu pokarmowego, zatruciach pokarmowych;
  • w oparzeniach.

Srebro koloidalne wywiera wpływ na ponad 350 rodzajów szkodliwych mikroorganizmów nie wykazując przy tym toksycznego wpływu na organizm. Wnikając do zakażonej komórki jony sre­bra blokują dostęp substancji odżywczych do wirusa, skazując chorą komórkę na śmierć. Srebro nie wyrzą­dza szkody zdrowym komórkom, niszcząc patogenne bakterie pozostaje bezpieczny dla własnej pożytecz­nej mikroflory organizmu.
Srebro dostając się do ropnej rany, łączy się z białkami tkanko­wymi i tworzy warstwę ochronną, otaczając zakończenia nerwowe i zapobiega podrażnieniom. Pod wpływem srebra rana szybko oczyszcza się ze złogów martwiczych. Koloidalne srebro przynosi także pozytywne skutki w dolegliwościach ze stro­ny układu pokarmowego, w zatruciu pokarmowym, niektórych wysypkach skórnych (łuszczyca, wysypki alergiczne) oraz zapaleniach stawów.

Srebro to jeden z mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania orga­nizmu. Srebro aktywnie uczestniczy w procesach przemiany zachodzących w organizmie, syntezie licznych ważnych enzymów i witamin, a także reguluje wymianę energetyczną i przyczynia się do zwiększenia liczby limfocytów, ery­trocytów i hemoglobiny.

Silver Max może być także stosowany przy:

  • chorobach zakaźnych (takich jak grypa, zapalenie wątroby, itp.);
  • ostrych i przewlekłych schorzeniach nosa, oskrzeli, płuc;
  • chorobach skóry (dermatozy, wypryski, czyraczność, ugryzienia owadów, oparzenia o różnym stopniu nasilenia);
  • zakażeniach jelitowych;
  • chorobach oczu (zapalenie oka, zapalenie rogówki, itp.).

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Zewnętrznie można zastosować Silver Max bezpośrednio na bolesne miejsca, ugryzienia owadów lub jakiekolwiek inne obszary zapalenia skóry.
NIE STOSOWAĆ ŁYŻECZEK METALOWYCH !!!

Jeżeli lubisz nas post! Kliknij w ikonkę Facebook poniżej 🙂

>KUP TERAZ<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *