Najlepszy spalacz tłuszczu Coral Carnitine – opinia

Styczność z tym produktem mamy już od 1,5 roku! Lecz za nim do niego dotarliśmy, przeszliśmy przez katorgę innych suplementów X odpowiadającym za spalanie tłuszczu. Te produkty nie były tanie – ponieważ ich cena czasami sięgała nawet do 100 zł za 50 kapsułek, a jaki był efekt? Taki że o mało co zawału serca nie dostawałem podczas wysiłku jakim był treningi Crossfit – w którym osiągnąłem dużo jako zawodnik (Misiek)

A dlaczego tak się działo? Bo miałem przyśpieszoną akcję serca i przy dużym, intensywnym wysiłku – po prostu mnie “odcinało” a głowa mi tak mocno pulsowała, tak jak by miała zaraz eksplodować! Czasami czułem że mogłem się pożegnać z tego świata! Szczęście w szczęściu, po dogłębnej analizie rynku suplementów, udało się nam znaleźć odpowiedni preparat jakim jest Coral Carnitine

Coral Carnitine
Coral Carnitine

Może więcej szczegółów..? Coral Carnitine to skuteczny, energetyczny biostymulator, który przyśpiesza rozkład złogów tłuszczowych. Ponadto karnityna wspiera organizm w zapobieganiu wyczerpaniu (załamaniu) nerwowemu, problemów z mięśniem sercowym, wpływa na poprawę wytrzymałości fizycznej i aktywności umysłowej. Innym bardzo ważnym aspektem jest również że karnityna, wspomaga organizm w zmniejszeniu powstawania w nim wolnych rodników, głównych winowajców przedwczesnego postarzania się komórek!

Coral Carnitine  najlepiej przyjmować na czczo lub przed głównym posiłkiem. Celem jest nasilenie termogenezy i usprawnienie procesu trawienia poprzez stymulację metabolizmu. Bardzo często spalacze tłuszczu są spożywane bezpośrednio przed treningiem, aby zintensyfikować go i umożliwić użytkownikowi „wypocenie” niechcianych kilogramów.

To produkt wskazany w celu: podniesienia wytrzymałości i wydajności organizmu, przywrócenia energetycznego potencjału organizumu, zachowania w prawidłowym stanie układu sercowo-naczyniowego, spala komórki tłuszczowe


Okej..teraz Nasza opinia! 

(Misiek) Tak jak wyżej wspominaliśmy, mamy styczność z Coral Carnitine  od 1,5 roku! Ja oprócz intensywnych treningów Corssfit, testowałem i nadal używam ten suplement od firmy Coral, podczas swojego biegania! Chce nadmienić, że nie jestem przeciętnym biegaczem, który pokonuje dystansy max 10km, tylko osobą która w ostatnim miesiącu przebiegła 388 km! A więc jest różnica 🙂

Zawsze przed biegiem czy treningiem biorę 5 kapsułek, które rozszczepiam i wsypuje do ciepłej wody! Dlaczego tak robię? Ponieważ, szybciej mi się to wchłania do organizmu, a po drugie mam lżejszy żołądek o dodatkowe osłonki w których są zawarte składniki Coral Carnitine ! – Polecam!

Coral Carnitine
Coral Carnitine

Jak sami widzicie, nie operuje pustymi słowami! Wystartowałem w Ultramaratonie Magurskim na dystansie 42 km pasmem górskim ( jak było, jak się sprawdziło H500 podczas tego biegu Sprawdź tutaj! )!

Moje przygotowania były długie i intensywne, treningi zazwyczaj zaczynam o godzinie 4.30 rano – by móc przebiec określony dystans przed gorącem jaki panował tego lata w Polsce! Ale co mogę powiedzieć to zawsze, brałem i będę brał Coral Carnitine  – podczas wysiłku czuje się skupiony, mam zapas energii i co najważniejsze!  Wywołuje to mój uśmiech na twarzy? 🙂

To że spalam dużo więcej kalorii tym samym wysiłkiem! I nie mam przyśpieszonej akcji serca! A jaki jest tego wynik? Mam szczupłą sylwetkę! 

Podsumowując.. 

Coral Carnitine  jest to świetny produkt skierowany do osób aktywnych sportowo! Daje dużo, na prawdę dużo naszemu ciału i to czego chcemy oczekiwać w postaci zgubienia tkanki tłuszczowej – jest w stanie nam to zapewnić!

Polecamy razem z moją Agą – dla której kiedyś był problem przebiegnięcie 4 km ( nie stosowała Carnitiny ) a teraz dzięki uzyskanej dodatkowej energii spokojnie bez problemów przebiega 10 km! I to nie tyczy się tylko biegania 🙂 lecz KAŻDEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ! 

Coral Carnitine
Coral Carnitine

>ZAMÓW JUŻ DZIŚ<

✔ Jeżeli, jesteś zainteresowany zakupem oraz ceną – możesz za darmo skorzystać z konsultacji z naszymi specjalistami.

tel. 668-322-209

A jeżeli spodobał się Wam mój post! Zapraszam do śledzenia naszego Faceebok-a 🙂

– Agnieszka Majka-Rzeszutek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *