NAJLEPSZY ZESTAW NA DOBRY HUMOR

NAJLEPSZY ZESTAW NA DOBRY HUMOR… i nie tylko! 🙂 

Każdy z nas boryka się ze stresem, oczywiście w mniejszym lub większym stopniu.  Powody mogą być  o przeróżnym podłożu, czy to natury psychicznej, duchowej… Każdego dnia musimy stawić czoła stresującym sytuacjom,  upierdliwy szef,  ktoś z rodziny, własne kompleksy, albo jesteśmy więźniami wymagającego świata… Cały czas szukamy TEGO zadowolenia,  spokoju, relaksu, chcemy dorównywać najlepszym; uciekając w sport, uzależnienia, zły styl życia, diety wyniszczające organizm. Tylko po co?!?! A gdy nie osiągniemy tego czego sobie założyliśmy, to  dopada nas stres, stres za stresem! Doprowadzamy do destrukcji w naszym organizmie, do totalnego zakwaszenia – bo stres to nic innego jak ogromny KWAS. Tak! Kwas, który zatruwa wodę w naszym ciele. Ta kwaśna brudna woda trafia nam do mózgu (mózg składa się głównie z wody (1.5 litra) wędrując sobie w naszych jelitach i całym organizmie, siejąc spustoszenie. A jak się wtedy czujemy? Tragicznie i to pod każdym względem! Nie będę się teraz rozwodzić nad skutkami zakwaszenia, stresu oraz listą chorób jakie za tym idą. Chce Wam tylko powiedzieć jak sobie radzić w sytuacjach kryzysowych, a i jak zadbać o swój stan zdrowia i dobry humor, pozytywny nastrój każdego dnia. 🙂

Mam super receptę dla każdego!

Pierwszy krok  jest po to, aby się  uspokoić, wyciszyć, oczyścić, nawodnić –  inaczej spojrzeć na świat i siebie!

Griffonia Coral Club
Griffonia Coral Club

Uwaga podaję magiczne składniki.. 🙂 

Wszystkie produkty przetestowane są na nas samych i pochodzą wyłącznie z firmy CORAL CLUB INT.

Żeby rozpuścić tą truciznę jaka nas wykańcza od środka czyli KWAS od stresu 😀 Zacznij pić codziennie Microhydin 2 razy dziennie rano i wieczór, kapsułka do szklanki ciepłej wody. Wg nas nie ma nic lepszego na odkwaszenie organizmu, do tego dodaj sobie wodę życia czyli Coral Mine przez cały dzień między posiłkami nawadniamy się.

Griffonia Coral Club produkt optymalizujący czynności układu nerwowego. Wciąg z nasion tej tropikalnej rośliny w połączeniu z witaminami z grupy B wywołuje efekt synergiczny, dzięki czemu obserwuje się zwiększenie korzystnego wpływu na czynności mózgu i na cykl snu – czuwania. Przyczynia się do likwidacji dystrofii i do zmniejszenia uczucia ogólnego niepokoju i lęku oraz stanów depresyjnych. Zadziała w depresji, zaburzeń snu, nerwic o różnym podłożu; poirytowania, ciągłego lub nagłego stresu, zespołu przewlekłego zmęczenia i znużenia. Koniecznie przeczytaj więcej poniżej na temat tej wspaniałej roślinki 🙂

Ca-Mg Complex – naturalny magnez! Bez żadnych sztucznych dodatków. Dlaczego? Czytaj!

  • Wapń, magnez oraz witaminy D i K przyczyniają się do prawidłowej budowy kości.
  • Wapń, magnez i witamina D przyczyniają się do prawidłowej budowy zębów.
  • Wapń, magnez i witamina D wspierają prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
  • Wapń i witamina K przyczyniają się do prawidłowego krzepnięcia krwi.
  • Wapń wspiera prawidłowe funkcjonowanie enzymów trawiennych.
  • Magnez przyczynia się do zmniejszenia poczucia zmęczenia i uczestniczy w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Przyczynia się również do prawidłowej produkcji białek.
  • Witamina D wspiera prawidłową odporność organizmu i przyczynia się do prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Enzymy trawienne do wyboru:

Trawienie musimy mieć w normie. Pamiętaj, że zalegające pokarmy gniją nam w jelitach, a nie daj Boże jeśli masz zaparcia ! Ale brud fuuuuj – dlatego pomóżmy naszym jelitom przetrawić i pchać do przodu  te wszystkie pyszności jakie spożywamy codziennie = jedzmy enzymy bo poprawiają nam trawienie i przyswajalność pożywienia; uwalniają od wzdęć i od ciężkości na żołądku; zaopatrują komórki w substancje odżywcze; poprawiają stan immunologiczny organizmu.

SUPERFLORA /Megaaciophilus – probiotyki wg mnie nieodłączny suplement dnia każdego 🙂 Zadbaj o dobre bakterie! Które naturalnie powinny występować w przewodzie pokarmowym człowieka – czyli  Bifidobacterium longum oraz Lactobacillus acidophilus.

I na koniec CORAL LECITHINLecytyna jest istotnym składnikiem każdej komórki organizmu człowieka, w tym także tkanki nerwowej.  My stosujemy lecytynę codziennie , dlaczego? Bo ładnie chroni wątrobę, metabolizm, a i działa pięknie na cerę! Przecież gdy będziemy patrzeć na siebie w lustrze wyglądając przy tym ślicznie to czego chcieć więcej? 🙂 Od razu humorek i zadowolenie wzrasta. W połączeniu z enzymami rewelacja.

Jeżeli widzimy coś ładnego od razu się lepiej czujemy! A gdy nie jesteśmy w formie, buzia szara, brzuch nadęty? A cellulit wisi, a zmarszczki itd. –  To co? Foszek ! Nie lubimy siebie 🙂 To wtedy i Mąż wkurza podwójnie albo i potrójnie ;)) A po się złościć i ciągle narzekać? Narzekaczom i foszkom mówimy stanowcze NIE! Bo po prostu po co się męczyć!? Cieszmy się słońcem każdego dnia, uśmiechem ukochanej osoby, doceniajmy to co mamy. Niestety wszystko co gromadzimy w naszym organizmie to wpływy chemii fizyki biologii, która niestety nas zabija = chrońmy się jak się tylko da! Czując się źle z samym sobą często nie dostrzegamy tego prawdziwego piękna dookoła nas…co doprowadza do tragedii życiowych niekiedy.

Polecam taki zestaw na dobry miesiąc DLA wszystkich. Postaraj się zmienić przy tym dietę – jeżeli nie masz pomysłu, napisz a podeślę Ci odpowiednią dietę i pomogę ułożyć kolejny krok powrotu do zdrowia.

Osoby z problemami z wypróżnianiem dodajemy obowiązkowo – korę kruszyny pospolitej czyli Cascara Sagrada. Można włączyć również odrobaczanie 🙂 do wyboru do koloru ! Dobry start jeżeli myślisz o Detoxie czyli COLOVADA PLUS programie.

Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz 🙂 Pamiętaj w zdrowym Ciele zdrowy duch! 🙂  a 95% szczęścia w naszym organizmie znajduje się w JELITACH!

Griffonia Coral Club
Griffonia Coral Club

ZAPRASZAM CIĘ DO POPRAWY ZDROWIA!

Griffonia Coral Club – tropikalna roślina z Zachodniej i Centralnej Afryki, jej nasiona są cenne ze względu na zawartość naturalnej substancji 5-hydroksytryptofanu (5-HTP). Aminokwas ten jest prekursorem jednego z najważniejszych neuroprzekaźników: serotoniny. Cząsteczki 5-HTP z łatwością przenikają do komórek mózgowych i zamieniają się w serotoninę. Badania wykazały, że 5-HTP jest równie skuteczny jak syntetyczne środki przeciwdepresyjne. Substancja ta wraz z witaminą B6 zwiększa syntezę endorfin, zwanych powszechnie „hormonem szczęścia”, które są odpowiedzialne za pozytywne emocje oraz przyczyniają się do poprawy nastroju i przywracają do normy wszystkie fazy snu: zasypianie, sen lekki i sen głęboki. Substancja ta używana jest od wielu lat w krajach europejskich do zwalczania depresji i poprawy stanu pamięci. 5-HTP tłumi także pobudzenie centrum kontroli apetytu w mózgu, zmniejszając apetyt, zwłaszcza na pokarm składający się z węglowodanów. Ponadto, aminokwas ten pomaga skuteczniej radzić sobie z objawami zespołu napięcia przedmiesiączkowego, takimi jak: spadek nastroju, stan przygnębienia, napięcia, niepokoju, chwiejności emocjonalnej, czy rozdrażnienia, które często pojawiają się w ostatnim tygodniu cyklu.

Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny oraz w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.  B6 przyczynia się także do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Zapotrzebowanie na tę witaminę wzrasta w trakcie przyjmowania leków przeciwdepresyjnych i doustnych środków antykoncepcyjnych, w stanach stresowych i w zwiększonych obciążeniach emocjonalnych.

Witamina B12. Od utrzymania w organizmie właściwego poziomu tej witaminy zależy szerokie spektrum możliwości emocjonalnych i poznawczych. Pomaga ona w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina ta przyczynia się także do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Jednocześnie, niedobór tej witaminy może prowadzić do rozwoju zapalenia nerwów obwodowych, zaniku nerwu wzrokowego i zmian zwyrodnieniowych w komórkach kości i rdzeniu kręgowym.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *