Prenatal + Zapewnia harmonijny rozwój dziecka!

Prenatal+ Zapewnia harmonijny rozwój dziecka!

NOWOŚĆ w świecie Coral CLUB !

Niedawno mieliśmy okazję poznać nowy produkt Coral Club, mianowicie Prenatal+  To wyjątkowy NATURALNY suplement diety, który powstał w trosce o wszystkie kobiety, a w szczególności o obecne i przyszłe mamy oraz ich pociechy. Prenatal+ zawiera wszystkie niezbędne im składniki, m.in. wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA), witaminę D i E, witaminy z grupy B, niacynę, jod, selen oraz cynk.

 

Zestaw witamin i minerałów PRENATAL + to odpowiedź na zapotrzebowanie Twojego organizmu!

  • Uzupełnia niedobór składników odżywczych szczególnie potrzebnych w okresie ciąży i laktacji!
  • Zapewnia harmonijny rozwój dziecka, zapobiega typowym dla kobiet w ciąży problemom zdrowotnym
  • Zmniejsza ryzyko ewentualnych powikłań w czasie ciąży i porodu

Wiadomo nie od dziś że Ciąża to czas, kiedy kobieta powinna zadbać o swoje zdrowie. Od razu szukamy informacji na internecie, czytamy artykułu, doradzamy się koleżanek, które mają już to wszystko za sobą i dochodzimy do wniosku – że to co od teraz przyjmujemy do naszego brzuszka powinno mieć jakąś wartość odżywczą, nie tylko dla nas samych ale i również dla naszego malutkiego dzidziusia.  Pełnowartościowa dieta bogata w składniki odżywcze jest podstawą – wszystko po to, by zapewnić rosnącemu w łonie mamy dziecku zdrowy start. Istnieją jednak produkty, których w ciąży należy unikać, których nie tolerujemy, oraz do których mamy wstręt. Często jest również tak – że smaki się nam zmieniają, i np. w danym momencie nie mamy po prostu ochoty na to!

Jeżeli jesteśmy wegetarianami to również musimy pamiętać o tym, że dostarczanie właściwych składników odżywczych ma bardzo ważny wpływ na rozwój – stąd należy pamiętać również o naturalnych aminokwasach roślinnych Protivity – który idealnie zapełnia nasze dzienne zapotrzebowanie na białko.

W takim razie, jak możemy sobie poradzić z tym problemem?

PRENATAL+

Otóż – firma Coral Club, wyszła z inicjatywą do przyszłych mam i wypuściła na rynek, rewelacyjny produkt jakim jest PRENATAL+! Zawiera wszystkie niezbędne w trakcie ciąży witaminy, minerały i wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Każda kapsułka to optymalne stężenie tych wyjątkowo pożytecznych składników. Suplement diety wspiera kobietę w czasie, gdy jest to szczególnie ważne oraz pomaga jej pomyślnie przejść okres ciąży i urodzić zdrowe dziecko! 🙂 A chyba, każdej z nas na tym zależy?

W takim razie, co wchodzi w skład tego cudownego produktu?

DHA – co to takiego?

DHA, a właściwie kwas dokozaheksaenowy, to jeden z kwasów omega 3. Jest zalecanym przez specjalistów, niezbędnym składnikiem diety przyszłej mamy.

DHA – dlaczego jest tak ważny w diecie przyszłej mamy

Dostarczenie odpowiedniej ilości DHA do organizmu ciężarnej ma pozytywny wpływ na niezaburzony rozwój narządu wzroku dziecka, a także odgrywa znaczną rolę w prawidłowym rozwoju psychomotorycznym maluszka w życiu, już poza łonem mamy. Co więcej, DHA minimalizuje ryzyko przedwczesnego porodu, przyczynia się do wydłużenia czasu trwania ciąży oraz wpływa na wzrost masy urodzeniowej. Kwasy omega 3 działają protekcyjnie na układ krążenia, minimalizują ryzyko wystąpienia alergii u dziecka oraz modulują odpowiedź zapalną, wpływając korzystnie na odporność. Jak widać, lista zalet wynikających z suplementacji wielonienasyconych kwasów tłuszczowych jest dość długa. Najnowsze badania wskazują na to, iż DHA może mieć znaczenie w obniżaniu ryzyka depresji poporodowej.

 

CYNK

Niedobór cynku w ciąży może prowadzić do zwiększonego ryzyka wystąpienia porodu przedwczesnego, niskiej masy urodzeniowej, nadciśnienia indukowanego ciążą oraz powikłań związanych z przebiegiem porodu (przedłużający się poród, krwawienia okołoporodowe). W przebiegu ciąży stężenie cynku w surowicy krwi spada w kolejnych tygodniach.

JOD

Jest składnikiem odgrywającym istotną rolę w regulacji przemiany materii i hormonów tarczycy. W czasie ciąży – ze względu na zwiększenie klirensu nerkowego jodu, wychwytu jodu przez kompleks łożysko-płód oraz poziomu hormonów tarczycy – wzrasta zapotrzebowanie na ten pierwiastek. Niedobór jodu w ciąży może wiązać się z większym odsetkiem porodów martwych płodów, poronień, wad wrodzonych.

SELEN

Przy wyraźnym niedoborze selenu w organizmie kobiety w ciąży istnieje ryzyko urodzenia dziecka z wadami wrodzonymi. Takie dzieci mogą mieć problemy z osłabieniem mięśni, niedorozwojem kręgosłupa, wadami serca, zaburzeniami psychicznymi oraz chorobami układu oddechowego i nerwowego. Niedobór selenu może również spowodować późniejszą toksykozę i przedwczesny poród. Jego brak zwiększa prawdopodobieństwo nadciśnienia naczyniowego i mięśniowego, obrzęków, anemii, stanów depresyjnych i słabej aktywności porodowej.

Pełen kompleks najważniejszych WITAMIN przeznaczonych na cały okres ciąży! 

W składzie Prenatalu + nie ma żadnych substancji uzupełniających!

Które mogłyby być szkodliwe lub budzić wątpliwość, na przykład chlorek żelaza czy dwutlenek tytanu, które często używane są jako barwniki. Firma Coral Club użyła naturalnego barwnika w postaci karobu, który otrzymuje się z owoców drzewa chleba świętojańskiego. Karob to dietetyczna alternatywa czekolady, która na dodatek nie zawiera kofeiny i teobrominy. W skrócie – znajdziesz tu wszystko, co zdrowe, pożyteczne i w 100% bezpieczne!

Prenatal+ Coral Club
Prenatal+ Coral Club

>ZAMÓW JUŻ TERAZ<

Jeżeli, jesteś zainteresowany zakupem – możesz za darmo skorzystać z konsultacji z naszymi specjalistami.

tel. 668-322-209 

– Agnieszka Majka-Rzeszutek

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *