Proces Starzenia to nic innego jak proces Wysychania!

Jest to brutalna prawda, do której dochodzimy dopiero po fakcie naszego witalnego życia! Dlaczego tak się dzieje? Co jest z tym spowodowane? Czy tak zawsze musi być? Kiedyś usłyszałem bardzo dobry cytat który utkwił dość mocno!

“…Jesteśmy produktem otoczenia…”

I patrząc rzeczywiście na dzisiejsze czasy, to tak faktycznie jest!

Przykre, ale prawdziwe! 

Może czas najwyższy, pogadać o tym zdrowiu, jak to jest że ostatnim czasie, źle się czujemy, chorujemy i wydajemy multum $$$ na lekarstwa i lekarzy – a rynek farmaceutyczny zaciera ręce i cieszy się ogromnie z wyników finansowych który wynosi miliardy obrotów dziennie.


Pytanie kolejne które się nasuwa..

Co dla Was znaczy Zdrowie?! Co dla Was znaczy bycie Zdrowym?! Dlaczego ludzie chcą być Zdrowi?!

A co Ty robisz w tym kierunku by być Zdrowym?!

Takie proste pytania, a tyle dają do myślenia! W Polsce gdy słyszymy słowo ZDROWIE, kojarzy się nam tylko z jednym: Lekarzem, Szpitalem, Przychodnią, Lekarstwami, Antybiotykami.. 

Ale myśląc inaczej i odwracając sytuację…czy nie jest tak że ?

 • Lekarze pracują ze zdrowymi czy chorymi?
 • Przychodzisz na kontrolne badania, czując się zdrowym a wychodzisz z listą leków, mając świadomość że coś z Tobą jest nie tak – i że może faktycznie jesteś chory.
 • Kto na tym Zarabia? Ty czy Oni? 🙂 – nie trzeba wybitnie się znać na matematyce, by odpowiedzieć sobie na to pytania

 

NASZ ORGANIZM TO WSPANIAŁA MASZYNA BIOLOGICZNA! 

Każdy marzy o super figurze, każdy marzy by być FIT, każdy marzy by czuć się dobrze samym ze sobą! Lecz żeby nasze ciało było takie wspaniałe – to co musimy zrobić? Musimy się przede wszystkim nauczyć, dostarczać to wszystko co jest naturalne..fajnie to brzmi i sami wiemy jak jest ciężko pozyskać – zdrowe i nie przetworzone chemicznie jedzenie. Jak rozróżnić, czy dana szynka w sklepie nie jest sztuczna? W bardzo prosty sposób!

Dać spróbować ją PSU -KOTU

Zwierzęta żyją dobrze i zdrowo…a dlaczego? Bo wiedzą czego potrzebują! Czy nasze pupile napiją się Coca-Coli? Czy zjedzą uwielbianego przez nasz w dzisiejszych czasach fast fooda w postaci McDonalda? Dlaczego nie zjedzą właśnie, pięknie wyglądającej, pachnącej, soczystej szynki ze sklepu? Albo dlaczego nie tkną się owocu jakim jest jabłko? Dlaczego Psy/Koty nie mają problemów z uzębieniem?  Nie mają zawałów? Nie mają wylewów? Nie mają miażdżycy? Idąc dalej…Co My musimy zrobić, by U nas nie było takich problemów, jakie warunki musimy stworzyć by się żyło nam lepiej?

Człowiek przeważnie jest WZROKOWCEM i dla nas w dzisiejszych czasach najważniejsza jest

magiczna “9” czyli CENA!! 9,99 zł / 2,99 zł / 12,99 zł /  jak to widzimy to GŁUPIEJEMY!

U nas intuicja została zabita, i nie wiemy co jest dla Nas dobre a co nie. A dlaczego tak się dzieje? Wszystko się zaczyna od małego! To Nasze babcie dawały nam słodycze, soczki – jednym słowem byliśmy dobrze wyszkoleni odnośnie Łapówek 🙂  Robiąc soczek domowy – który uwielbiamy, przeważnie z czego się składa oprócz owoców? 🙂 Świeżo wyciskany sok, po jakim czasie mętnieje? 🙂 A czy nie prościej napić się samej wody?


Idziemy dalej…zaczyna się robić ciekawie 🙂 

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasze Ciało składa się z 70% wody, i że potrzebuje czystej naturalnej wody – by mogło normalnie funkcjonować.

I teraz powiem Wam Brutalnie że:

Kawa

Herbata

Soczki

Coca-Cola

Redbull

Nesti

NIE POSIADAJĄ WODY ! NIE NAWADNIAJĄ NASZ ORGANIZM! NASZE KOMÓRKI! 

JEDNYM SŁOWEM WYSYCHAMY! A PROCES STARZENIA TO NIC INNEGO JAK PROCES WYSYCHANIA


Nasz Organizm składa się z komórek, które codziennie się rodzą i umierają! A my tymi napojami powyżej je zabijamy na potęgę! Z życia wzięte..miałem koleżankę, która swój dzień zaczynała następująco: pobudka z łóżka, balkon i zapalenie papierosa, kawa i papieros…. SYF / ZAKWASZENIE / KOMÓRKI DEAD! Jeszcze nawiąże do jednej kwestii, dlaczego jest tak, że dla Nas wszystkich najważniejsze jest higiena w postaci porannego PRYSZNICU, przecież zarówno MY jako ludzie potrzebujemy tego, zarówno NASZE komórki również domagają się – żeby zaraz po przebudzeniu umyć je w postaci napicia się chociaż jednej ciepłej SZKLANKI WODY! 

Czas na Marketing

Idealnym przykładem Brandingu-Marketingowym jest dla mnie firma Coca-Cola, która doskonale zdaję sobie sprawę z tego że ludzie chcą żyć lepiej/zdrowiej/itp..itd.. Zdają sobie również sprawę że ich produkt wcale nie jest zdrowym i chuczą o tym światowe organizacje, uświadamiając typowego KOWALSKIEGO. Lecz firma nadal prowadzi swoje działania marketingowe w postaci “gry słów” na puszce – w postaci sloganów/imion/ksywek, co w tym momencie się przekłada na społeczeństwo które chce być coraz bardziej fancy – i bez problemów sięga i kupuje nabijając obroty temu koncernowi! 

A jakie jest Twoje imię?

Dlaczego mamy bóle głowy? Komórki oddychają tlenem rozpuszczonym w wodzie a pijąc taką Coca-Cole, herbatkę, nadmierne ilości kawy – Nasz organizm traci energię  na wydostanie WODY z tlenu – z tego wszystkiego co wlewamy w siebie hektolitrami każdego dnia! Dlaczego mamy biegunki, po tym jak zjemy coś ciężkiego/nie strawnego? A Wiesz że….każda komórka je to co jej dostarczamy i załatwia się tym co jej dostarczamy w Naszym organizmie?

Mam nadzieję że część osób w tym momencie Wie o czym mówię i się napiję chociaż łyka WODY – nie gazowanej oczywiście! 

Dlaczego Nasza skóra się tak szybko starzeje? Ponieważ nie nawadniamy się Wodą tylko jakimiś gównami sprzedawanymi w sklepach – dlatego chorujemy, i wyglądamy tak jak wyglądamy! Ostatnio słyszałem historie pewnej kobiety, która żyje ponad 100 lat! I jaki jest jej klucz do sukcesu? Przez całe życie pije tylko wodę i je zdrowe jedzenie nie przetworzone chemicznie! Można? Oczywiście że tak! 

Nie będę się tu rozpisywał na temat parametrów Wody, ale powiem Wam jedno, że woda powinna być ŻYWA! W sensie powinna mieć niskie napięcie powierzchniowe – co to oznacza?  Że jak nalejemy wodę do szklanki i wsadzimy monetę na jej powierzchnie to ona nam utonie a nie pozostanie na górze!

Nasza Membrana i Krew przyjmie tylko taką wodę która ma niskie napięcie powierzchniowe! A im wyższe tak jak na pobocznym obrazku tym trudniej komórce pobrać krew do naszego organizmu! Tylko taka woda o niskim napięciu powierzchniowym napoi nasze komórki i co najważniejsze Woda lekko ciepła a nie zimna! 

A jak możesz uzdatnić wodę? Żeby miała niskie napięcie powierzchniowe?

Właśnie dzięki Coral Mine który jako w pełni naturalny produkt rodem z Japonii. Wytwarza się go z głębinowych koralowców kamiennych, które zamieszkują Morze Jońskie w pobliżu wysp Okinawa i Tokunoshima. Zażywając regularnie Coral Mine dostarczamy organizmowi szeregu minerałów oraz mikroelementów. Ten specyfik nasyca wodę aktywnym jonizowanym wapniem sprawiając, że jest ono doskonale przyswajalne przez komórki organizmu.

CORAL MINE nasyca wodę aktywnym jonizowanym wapniem.

  Wapń koralowy Coral Mine to naturalny zbilansowany zestaw minerałów i mikroelementów, który jest nadzwyczaj potrzebny dla podtrzymania normalnego kwasowo-zasadowego stanu płynnych środowisk organizmu (plazma krwi, limfa, ślina). Przy kontakcie z wodą skład mikroelementowy wapnia koralowego przemienia się w postać jonową, co zapewnia dobrą przyswajalność niezbędnych substancji przez komórki organizmu.

SPRAWDŹ JAK CORAL MINE ROZPUSZCZA SIĘ W CIEPŁEJ WODZIE

Codzienne spożywanie wodu z wapniem koralowym nie tylko uzupełnia braki wapnia w organizmie, ale także:

 

 • polepsza funkcję transportowe struktur membranowych organizmu,
 • sprzyja podtrzymaniu optymalnego poziomu pH,
 • sprzyja bardziej pełnowartościowemu nasyceniu krwi tlenem,
 • obniża ryzyko zachorowań na choroby układu sercowo-naczyniowego i narządów trawiennych,
 • korzystnie wpływa na stan układu odpornościowego,
 • obniża poziom cholesterolu,
 • zmniejsza ryzyko powstawania chorób onkologicznych,
 • pozytywnie wpływa na pracę nerek i wątroby,
 • zapewnia ochronę mięśni i stawów (elastyczność).

Ważna jest jakość wapnia i jego wchłanialność do wnętrza komórek. Wapno z korala Sango, wydobywanego z morza wokół małej wyspy, należącej do Japonii, idealnie spełnia te warunki, jest bardzo łatwo przyswajalne przez organizm ludzki.

 

Działanie:
–  ustanawia pH płynów w organizmie na właściwym poziomie,
–  pozytywnie wpływa na procesy metabolizmu (wspomaga odchudzanie), układ pokarmowy, sercowo-naczyniowy, skóry,
–  wspomaga leczenie chorób takich, jak: choroby stawów, inne reumatyczne,
–  podwyższa elastyczność mięśni i stawów,
–  poprawia strukturę kości i tkanki chrząstnej,
–  wspomaga leczenie chorób onkologicznych,
–  reguluje ciśnienie krwi i obniża poziom cholesterolu,
–  wzmacnia system immunologiczny.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

>ZAMÓW JUŻ DZIŚ<

✔ Jeżeli, jesteś zainteresowany zakupem oraz ceną – możesz za darmo skorzystać z konsultacji z naszymi specjalistami.

tel. 668-322-209

A jeżeli spodobał się Wam mój post! Zapraszam do śledzenia naszego Faceebok-a 🙂

– Agnieszka Majka-Rzeszutek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *