TRIATHLON | 3 start w sezonie i podium! | Suplementy Coral Club

Suplementy Coral Club – chciałbym przypomnieć, że każdy sportowiec powinien oczyścić swój organizm suplementami Coral Club! Jeżeli nie wiesz co to oczyszczanie i jakie korzyści wpływają z tego tytułu a uprawiasz sport pod każdą postacią – zapraszam Cię do artykułu.

Dzisiaj skupie się bardziej na swoich ostatnich startach/treningach jak i oczywiście full uzupełnienie suplementami Coral Club – które towarzyszą mi 24/h na dobę!

Sezon triathlonowy w pełni wystartował, mój pierwszy debiut w triathlonie został zaliczony podczas cyklu Garmin Iron Triathlon w Piasecznie. Zmagałem się na dystansie ¼ Ironman ( tj. 950 m pływanie, 45 km rower, 10,5 km bieg), do rywalizacji stanęło ponad 500 uczestników! Jak wiadomo, swój pierwszy debiut liczył się z lekkim stresem – zwłaszcza że podczas etapu pływackiego zderzyłem się z tzw. Pralką w wodzie ( czyli masowo 500 uczestników przepływa po sobie, łapię Cię za nogę, za głowę w jednym momencie zderzenie się z osobami które potrafią pływać a początkującymi amatorami, preferujących styl „krajoznawczy” czyli wymiksowane wszystko na raz) więc ten chrzest przeżyłem – uczucie nie do opisania!

ekipa Club Coral przed triathlonem

Swój debiut mogę zaliczyć do bardzo udanych ponieważ zamykam go z czasem 2:25:39 dając mi to 79 miejsce w swojej wiekowej na 500 osób.

Dostając mocny zastrzyk emocji, sukcesywnie realizujemy dalszy plan treningowy z moim TRI partnerem Łukaszem! Nasze jednostki treningowe wchodzą momentami do trzech treningów w ciągu dnia!

fot. sportografia.pl
fot. sportografia.pl

Misiek z Super Coral na rowerze

Przykładowo poniedziałek:

Godz. 17.30-18.30 Trening pływacki na basenie

Godz. 19.00 – 20.00 Trening na rowerze czasowym tempo 39-42 km/h

Wtorek:

Godz 4.30-6.30 – Rower 40-50 km w tempie 30-32 km/h

Godz 16.30.17.30 – Trening pływacki na wodzie otwartej

Godz 17.40-19.00 – Siła biegowa

System treningowy zazwyczaj to 5:2 ( 5 dni treningu 2 dni odpoczynku ) bądź 2:1 ( 2 dni treningu i 1 dzień odpoczynku)

(Jeżeli potrzebujesz konsultacji sportowej, możesz śmiało do nas napisać)

Dieta, bez mięsna oczywiście, posiłki typowo wegetariańskie no i pizza obowiązkowo 🙂 Słodkie sporadycznie raz na jakiś czas, ale bez przesady ! Woda z Coral Mine non stop każdego dnia.

Moja Żona która jest ekspertem ds. oczyszczania organizmu i której się oddałem do końca życia, idealnie mnie prowadzi jako sportowca pod kątem suplementacji i diety ( jeżeli masz pytania śmiało możesz pisać pod postem czy w zakładce kontakt)

Jak to wygląda w praktyce? Jak wygląda moje dawkowanie w dni treningowe a jak przed startem? Dowiecie się zaraz poniżej!

Między czasie zaliczyłem swój drugi start w tym sezonie Żelazny Triathlon – lecz nie byłem dość sprawny fizycznie, ponieważ kilka dni przed miałem lekkie przeziębienie. Impreza super, fajny klimat i udało mi się ukończyć zawody na 19 miejscu w kategorii wiekowej 🙂 potraktowałem te zawody jako mocny trening po lekkiej chorobie, która wybiła mnie z rytmu ale dzięki Paudarko zostałem postawiony na nogi!

triathlon z produktami Super Coral Coral Club na triathlonie

Przechodząc do meritum do znanego sloganu „do trzech razy sztuka” w zeszły weekend, wystartowałem na zawodach Białka Triathlon 2017 które odbyły się na Jeziorze Białka. Czułem że to będzie mój dzień i czułem że dzisiaj wszystko odpali tak jak powinno! Nie myliłem się 🙂

Do tych zawodów przygotowałem się wzorowo. 2 dni przed samymi zawodami, odpoczywałem sobie chillując ze swoją rodzinką, biorąc 5 kaps Protivity na regenerację – co pozwoliło mi na złapanie świeżości w dniu startu! – Polecam!

Sam dzień startu!

Poranne śniadanie i zainstalowanie się w strefie zmian z rowerem, ułożenie taktyki w głowie podczas całych zawodów i już radość na buzi że zaraz będzie walka do ostatniego!

Suplementy:

2 godziny przed startem

Ultimate x 2 kaps

WIT E x 2 kaps

Lecytyna x 4 kaps

Spirulina x 5 kaps

Ca mg x 3 kaps

Kwasy omega 369 x 2 kaps

Szklanka H-500 x 2 kaps

Magical x 2 kaps

Coral Mine 1 sasz na 1,5 wody

40 min przed startem:

Protivity x 8 kaps

Carnitine x 5 kaps

Jestem gotowy! Stoje na linii startu! Czekam na odliczanie! 5..4…3..2…1.GOO poszły konie po betonie! Wskakuje do wody, szybko przepycham się do przodu i płynę! Trzymam się lepszych pływaków ode mnie ( przecież zawody nie kończą się na pływaniu ) wychodzę z wody na 40 pozycji.. nie jest to super lokata, ale wiem że dopiero teraz zaczyna się zabawa i czas odpalić w sobie dzika w ataku!

więcej energii dzięki produktom Super Coral

Szybko wbiegam do strefy zmian, ściągam piankę, ubieram pas startowy, okulary, kask, wbijam w buty i z rowerem biegnę, do bezpiecznej strefy gdzie będę mógł rozpocząć swoją gonitwę za resztą stawki. I tak się stało, parłem do przodu jak dzik, czułem moc w nogach, czułem wydolność w płucach, czułem że góry mogę przenosić i że nikt nie ma takiej mocy jak ja! Wyprzedzałem od samego początku do samego końca, nikt nie był w stanie podjąć ze mną walki.

więcej energii dzięki produktom Super Coral

Podczas tego wyścigu 40 km oczywiście nawadniałem się, mając izotonik z H-500. Trzeba pamiętać, żeby pić pić pić i nie doprowadzić się do odwodnienia! Wracając do wyścigu, podczas mojej gonitwy udało mi się dobić do czołówki i w strefie zmian T3, po odstawieniu roweru i wbiciu się w buty biegowe, starałem się utrzymać pozycję i gonić czołówkę. Bieg był po terenie grząskim ( piach, leśne dróżki ) Co momentami przeszkadzało, ale walczyłem!

nawadnianie się podczas biegu jest niezwykle istotne

Club Coral na mecie :)

 

Czułem się super, mimo dużej intensywności fizycznej, nie odczuwałem zmęczenia – organizm reagował idealnie na całe zawody!  Na metę dobiegłem z bananem na buzi i zająłem 2 miejsce w kategorii wiekowej! TAK JEST!! WSKOCZYŁEM NA PODIUM!! Uczucie niesamowite!trzecie miejsce wywalczone z produktami Super Coral

A jeszcze większym uczuciem było to, jak speaker po wręczeniu nam pucharów, wręczył mi nagrodę wyróżnienia dla zawodnika który przejechał najszybciej trasę rowerową ze wszystkich zawodników!! Więc podwójna radość zagościła w moim sercu!

radość z podium

 

 

Zakochałem się w tym sporcie, cieszę się również że moja Żona której się oddałem i która bacznie mnie prowadzi, widzi też wyniki i rezultaty suplementów Coral Club!  Nie czuję się zmęczony po treningach, spokojnie pomagam w domu, odkurzam..myje łazienkę – 🙂 Czuje się jak na oliwiona maszyna, która już się nie może doczekać kolejnych startów a jeszcze kilka ich zostało!

Suplementy po zawodach:

Lecytyna x 2 kaps

Over szklanka

Protivity x 5 kaps

Ultimate x 1 kaps

Ca mg x 2 kaps

Magical x3

H-500 x1 szklanka

Coral mine 1 sasz. na 1,5 wody

 

Jeżeli Ci się spodobał ten artykuł, to będzie miło jak go udostępnisz u siebie 🙂 oraz polubisz naszą stronę na facebooku! 

No i pamiętaj! Jesteśmy wizytówką swojego produktu! Dlatego suplementuj się z najlepszymi z SUPER CORAL! Jeżeli nie masz wiedzy, jeżeli zaczynasz przygodę z najlepszymi naturalnymi suplementami Coral Club – możesz śmiało trafić do naszej drużyny zapisując się tutaj i cieszyć się -20% rabatem na wszystkie wyżej wymienione produkty!

ekspert ds. oczyszczania organizmu i suplementacji Super Coral

Agnieszka Majka Rzeszutek – Ekspert ds. oczyszczania organizmu i suplementacji Coral Club

 

 

 

 

tester suplementów Coral Club

Misiek Rzeszutek – Sportowiec, tester suplementów Coral Club 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *