ZAUFALI NAM

Bartek – przedsiębiorca, prowadzi firmę i jak nam wspominał – cały czas pracuje na dużych obrotach, co związało się z przeciążeniem organizmu, braku snu, braku regeneracji oraz ciągłego stresu – żeby wszystkie tematy były dopięte na czas. Bartek zgłosił się do nas, ponieważ był bliski zawału i wiedział że tak dalej długo nie pociągnie. Po rozmowie z Agnieszką, Bartek postanowił definitywnie zmienić swoje podejście do życia. Dzisiaj nie dość że jest świetnym szefem to również ma siłę i energię do planowania i rozbudowywania swojej firmy.

Dokładnie tak, byłem bliski wycieńczenia swojego organizmu, nie dbałem o niego, przeciążając go i swoje serce. Oczy mi otworzyła Pani Agnieszka, które przewartościowała moje myślenie. Dzięki suplementom takim jak Griffonia, H-500, Coral Lecithin, Coral Mine i Fan Detox – dzisiaj czuje się jako nowo narodzony! Nowa dieta, nowe podejście do życia – to wszystko zaowocowało lepszym prowadzeniem mojej firmy! Dziękuje Pani Agnieszce, i każdy mój pracownik również ma taki zestaw zaaplikowany.

Andrzej i Kinga – Kochają wspólne bieganie i treningi na zewnątrz. Od 2 lat stosują produkty Coral Club Int. – nie potrafią się z nimi rozstać w życiu codziennym bo czują się rewelacyjnie!

Polecamy współpracę z Coral Polska, dzięki Pani Agnieszce i Michałowi czujemy się rewelacyjnie, naszym TOP 3 to: H-500, Coral Carnitine oraz Bioshape

Artur – Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, wcześniej współpracował z różnymi firmami od suplementów diety, ale dopiero od 2016 roku rozpoczął z nami współpracę.

Fajnie się pracuje na suplementach z firmy Coral Club, moi klienci bardzo sobie chwalą, bo czują od razu efekt siły oraz wydolności podczas treningów obwodowych, jeżeli miałbym wybrać najlepsze produkty które idealnie komponują się w to co robię, to są: Protivity, H-500 oraz Daily Delicious

Pani Barbara z Pauliną
Fajna rodzina, która dba o siebie. Paulina jako młodsza córka, pierwszy raz usłyszała o produktach Coral Club na spotkaniu zorganizowanym przez Agnieszkę i Michała. Była tak zafascynowana że wreszcie może pomóc jej mamie w odstawieniu ciężkich antybiotyków, które niszczyły jej organizm. Pani Barbarze już po miesiącu, wyniki się poprawiły i dziękuje córce za opiekę.

Moja mama, jest moim priorytetem! Nie sądziłam że aż tak będzie się dobrze czuła, robiąc oczyszczanie organizmu – wyszły z niej najgorsze świństwa, od metali ciężkich po jeszcze cięższe toksyny. Dzisiaj jest zupełnie inną osobą, ma siłę, ma werwę – chce działać i się spełniać! Naszym TOP 3: To definitywnie program oczyszczający Colovada Plus, Microhydrin oraz Pau Darco

4 thoughts on “ZAUFALI NAM”

  1. Nie znajdziesz lepszej ekipy! Polecam, Aga dobra robota – odchudzanie, oczyszczanie total! Misiek, dzieki za treningi!

  2. Dziękuje bardzo za pomoc! Nigdy nie wiedziałam, że tak świetnie będę się czuła po oczyszczaniu. Pani Agnieszka świetnie mnie poprowadziła jako mój osobisty opiekun. Polecam serdecznie.

  3. Trafiłem do was przypadkiem, gdzie zainspirowaliście mnie do zrobienia porządku ze swoim organizmem. Bardzo mi się spodobał profesjonalizm Pani Agnieszki i jej podejście do klienta. Po rozpisaniu programu na odrobaczanie i późniejszy etap oczyszczanie mając 45 lat czuję się jak 18-latek. Mam energię i wigor a co najważniejsze wreszcie mogę realizować swoją nową pasję jaką jest bieganie. Dziękuje też Michałowi za rozpisanie treningów. Zdecydowanie polecam bo to nie tylko strona poświęcona oczyszczaniu ale również przekazywanie pozytywnej energii którą się zatraciło przez lataAntoni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *