TOP 10 pytań KURACJA COLO VADA PLUS

1) Czy mogę pić kawę podczas kuracji  Colovada Plus? –  NIE nie powinno się spożywać kawy ponieważ zakwasza mocno organizm.

2) Biorę leki antykoncepcyjne Podczas kuracji Colo Vada Plus nie stosujemy antykoncepcji ponieważ to się wyklucza. W ulotce jest napisane, że przy biegunce, rozwolnieniu, wymiotach skuteczność antykoncepcji spada – w przypadku colovady czyli kuracji oczyszczającej cały organizm, może występować biegunka, rozwolnienie, spora ilość wypróżnień. Poza tym tabletki antykoncepcyjne to ogromna dawka chemii dla organizmu – a skoro chcesz się oczyścić to po co się truć ?:)

3) Nie wypróżniam się, jest stop – Owszem i tak zdarza – Pamiętaj o ciągłym piciu CIEPŁEJ WODY! może nie stosujesz się do zaleceń żywieniowych?i podjadasz? staraj się spożywać dużo warzyw gotowanych, posiłku muszą być ciepłe – unikamy wszystkiego co zimne! Organizm wytwarza temp ciała 36.6 i w takiej samej temp. chciałby otrzymywać posiłki i napoje. Jeżeli na glince czy też w ogóle występuje stop wypróżnień – koniecznie zgłoś się do nas.

4) Czy mogę ćwiczyć podczas kuracji Colo Vada Plus – Możesz, o ile nie jest to zbyt ciężki trening – ponieważ nie będziesz miał jak uzupełnić wartości odżywczych po treningu stosując dietę na Colovadzie.

5) Czy mogę brać antybiotyki podczas kuracji Colo Vada Plus – Niestety i to się zdarza nie mamy wpływu na posunięcia lekarzy, naszym zdaniem absolutnie nie powinno się tego robić ale jeżeli jesteś na antybiotykoterapii – skończ ją i później się oczyszczaj.

6) Jestem po ciąży czy mogę się oczyszczać? – Jeśli nie jesteś matka karmiącą piersią jak najbardziej można przejść przez kurację Colo Vada Plus – z tym, że niech to będzie czas już po połogu.

7) Czy mogę normalnie funkcjonować? chodzić do pracy? czy będę mieć biegunkę? – Tak. można normalnie funkcjonować! bez obaw! Kuracja Colo Vada Plus to nie biegunka! Owszem, zdarzają się dłuższe posiedzenia w toalecie, także na pewno warto być w pobliżu WC.

8) Czy muszę kupić CORAL MINE przy kuracji Colo Vada Plus? – Tak! Bez tego nie robimy Colovady. Woda zasadowa Coral Mine jest obowiązkowa przy wydalaniu toksyn, odklejaniu kamieni kałowych, odpowiednim nawodnieniu organizmu. – DLACZEGO WARTO PIĆ CORAL MINE !

9) Czy muszę brać jakieś witaminy podczas kuracji Colo Vada Plus ? –  Nie, nie musisz, ponieważ każdego dnia przyjmujesz 2 tabletki Ultimate – czyli zestawu witamin które są w składzie każdego z opakowań Pocket nr1, Nr2 i nr3

10) Czy schudnę na kuracji Colo Vada Plus – oczywiście, że schudniesz! ile chcesz! jeżeli będziesz się trzymał reguł, pił mnóstwo ciepłej wody z Coral Mine i trzymał się zasad żywieniowych. Ale pamiętaj! Colovada nie jest kuracją odchudzającą! – to tylko efekt poboczny łącząc oczyszczanie z toksyn + odchudzanie 😉 Ja i tak poznam jeśli oszukujesz: nie pijąc wody oraz nie stosując się do diety!

 

Więc radzę trzymaj sie wytycznych 🙂 Powodzenia ! 🙂

>ZAMÓW COLO VADA PLUS<

✔ Tylko u nas możesz dokonać zakupu z 20% zniżką wystarczy że założysz za darmo swój profil konsumenta w sklepie Coral Club >ZAMÓW JUŻ TERAZ<

✔ Tylko u nas w cenie, otrzymujesz doświadczonego opiekuna podczas całej kuracji oczyszczania organizmu

✔ Przygotowana specjalna dieta przez naszego dietetyka

Jeżeli, jesteś zainteresowany  – możesz za darmo skorzystać z konsultacji z naszymi specjalistami. 

tel. 668-322-209 

– Agnieszka Majka-Rzeszutek

coral colovada