WSPÓŁPRACA BIZNESOWA W CORAL CLUB

Szukamy ludzi do rozwijania naszego biznesu – w dzisiejszych czasach każdy dba o zdrowie swoje i najbliższych! My pomagamy i propagujemy ten styl życia! Zacznij z nami już dziś! 🙂

Co oferujemy wraz z firmą Coral Club Int.:

20 % zniżki na wszystkie produkty

Coral Club oferuje możliwość zakupu wysokiej jakości produktów dla zdrowia po specjalnej cenie klubowej. Zarejestruj się na stronie internetowej Firmy i otrzymuj zniżkę 20% od ceny detalicznej!

ZAREJESTUJ SIĘ!

10% dodatkowy rabat zwrotny

Po tym jak zgromadzisz 500 punktów bonusowych, zyskasz możliwość zwrotu 10% od sumy wszystkich Twoich zakupów! Gromadząc 500 punktów bonusowych Twój status zmieni się z Konsumenta na Konsumenta Premium! Otrzymasz także dodatkowy przywilej – 10% rabat zwrotny.


Korzystaj z produktów Coral Club bezpłatnie!

Zgodnie z Planem Marketingowym, Dystrybutorzy Coral Club otrzymują nie tylko bonus w wysokości 10-25% od obrotu swojej struktury, ale także procent od obrotu swoich Dyrektorów. Istnieje możliwość opłacania bonusami zakupów osobistych, nie wydając przy tym ani grosza z budżetu domowego. Jeśli zechcesz, możesz zamieniać bonusy na pieniądze i otrzymywać wynagrodzenie od Firmy za wykonaną pracę. W Coral Club wszystko jest możliwe

Otrzymuj dodatkowe źródło dochodu 3.000 – 5.000 PLN

Każdy się zgodzi, że otrzymywanie dodatkowego dochodu w wysokości od 500 do 1300 złotych, nie ingerując przy tym znacznie w swój plan dnia, to świetna sprawa! Wystarczy kilka godzin tygodniowo na szkolenia oraz aktywne działania w kierunku pozyskiwania nowych Konsumentów oraz Dystrybutorów, a dochód od 500 złotych wzwyż stanie się osiągalny! Czy można przegapić taką okazję?!

Otrzymuj główne źródło dochodu i rozwijaj swoją działalność 5.000 – 25.000 PLN

Czy marzysz o założeniu oraz rozwoju własnej działalności? Możesz otrzymywać zarówno podstawowe źródło dochodu, jak i prowadzić własny biznes. Z Coral Club zyskujesz możliwość uczestnictwa w niezwykłych wydarzeniach, ciekawych szkoleniach oraz życia pełną piersią! A w rezultacie, Twoje dochody staną się jeszcze wyższe!

Weź udział w programach „Autobonus”, „Wczasy Mistrzów”, w wyróżnieniach na najwyższym szczeblu – szczeblu Mistrzów Coral Club, otrzymuj 13-ty bonus oraz Dywidendy Partnerskie. A wszystko to w ciągu 12-15 miesięcy aktywnej działalności, szkoleń i uczestnictwa w wydarzeniach Firmy!

 

Jeżeli jesteś na TAK! I chcesz z nami rozwijać ten Biznes – to zapraszamy Cię do naszego CORALOWEGO ŚWIATA!

POMOŻEMY CI W TWOJEJ KARIERZE !:)