Bartek – przedsiębiorca, prowadzi firmę i jak nam wspominał – cały czas pracuje na dużych obrotach, co związało się z przeciążeniem organizmu, braku snu, braku regeneracji oraz ciągłego stresu – żeby wszystkie tematy były dopięte na czas. Bartek zgłosił się do nas, ponieważ był bliski zawału i wiedział że tak dalej długo nie pociągnie. Po rozmowie z Agnieszką, Bartek postanowił definitywnie zmienić swoje podejście do życia. Dzisiaj nie dość że jest świetnym szefem to również ma siłę i energię do planowania i rozbudowywania swojej firmy.

Dokładnie tak, byłem bliski wycieńczenia swojego organizmu, nie dbałem o niego, przeciążając go i swoje serce. Oczy mi otworzyła Pani Agnieszka, które przewartościowała moje myślenie. Dzięki suplementom takim jak Griffonia, H-500, Coral Lecithin, Coral Mine i Fan Detox – dzisiaj czuje się jako nowo narodzony! Nowa dieta, nowe podejście do życia – to wszystko zaowocowało lepszym prowadzeniem mojej firmy! Dziękuje Pani Agnieszce, i każdy mój pracownik również ma taki zestaw zaaplikowany.

Andrzej i Kinga – Kochają wspólne bieganie i treningi na zewnątrz. Od 2 lat stosują produkty Coral Club Int. – nie potrafią się z nimi rozstać w życiu codziennym bo czują się rewelacyjnie!

Polecamy współpracę z Coral Polska, dzięki Pani Agnieszce i Michałowi czujemy się rewelacyjnie, naszym TOP 3 to: H-500, Coral Carnitine oraz Bioshape

Artur – Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, wcześniej współpracował z różnymi firmami od suplementów diety, ale dopiero od 2016 roku rozpoczął z nami współpracę.

Fajnie się pracuje na suplementach z firmy Coral Club, moi klienci bardzo sobie chwalą, bo czują od razu efekt siły oraz wydolności podczas treningów obwodowych, jeżeli miałbym wybrać najlepsze produkty które idealnie komponują się w to co robię, to są: Protivity, H-500 oraz Daily Delicious

Pani Barbara z Pauliną
Fajna rodzina, która dba o siebie. Paulina jako młodsza córka, pierwszy raz usłyszała o produktach Coral Club na spotkaniu zorganizowanym przez Agnieszkę i Michała. Była tak zafascynowana że wreszcie może pomóc jej mamie w odstawieniu ciężkich antybiotyków, które niszczyły jej organizm. Pani Barbarze już po miesiącu, wyniki się poprawiły i dziękuje córce za opiekę.

Moja mama, jest moim priorytetem! Nie sądziłam że aż tak będzie się dobrze czuła, robiąc oczyszczanie organizmu – wyszły z niej najgorsze świństwa, od metali ciężkich po jeszcze cięższe toksyny. Dzisiaj jest zupełnie inną osobą, ma siłę, ma werwę – chce działać i się spełniać! Naszym TOP 3: To definitywnie program oczyszczający Colovada Plus, Microhydrin oraz Pau Darco

Dodaj komentarz